Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Interaktivní tabule TouchBoard 80

Vypredané
SKU
INTA-81
27 300,00 € s DPH
Pro správné fungování kompletu potřebujete mít ještě: Počítač nebo notebook Standardní projektor Držák na projektor

Interaktivní tabule, která umožňuje pracovat prstem nebo perem.

 

Pracovní plocha tabule produkuje minimální oslnění při interaktivním režimu s projektorem. Rozdělená obrazovka nebo Sandbox režimy umožňují více uživatelům komentovat a pracovat v rámci jednoho většího displeje pro větší zapojení a spolupráci.

Oceňovaný WorkSpace software nabízí lektorům a učitelům možnost psát, manipulovat s objekty, obrázky, grafy, videi, zapisovat poznámky i ukládat celá učiva s možnost jejich použití pro různé třídy, stupně či školy se stejným systémem. Těmito funkcemi učitel šetří čas, který může věnovat žákům.

Její předností je programové vybavení – software „Interwrite Workspace“. Inspiruje studenty při přeměně vyučovací hodiny na interaktivní zážitek .

Tabule využívá IR technologii, která zaručuje vysoké rozlišení 8000 x 8000 poskytující kvalitní zobrazení jemných detailů poznámek a rozpoznávání ručně psaných textů, rychlé snímání polohy pera nebo prstu a odolnou robustní konstrukcí zaručující spolehlivou funkčnost po celou dobu.

Software
Programové vybavení "Interwrite Workspace", které je součástí všech zakoupených tabulí, je extrémně snadno a intuitivně ovladatelný výukový software obsahující tisíce obrazových materiálů a zdrojů pro tvorbu interaktivních materiálů. Interwrite software může být použit ke zvýrazňování a tvorbě poznámek do všech počítačových programů - aplikací. Lekce s poznámkami můžete také ukládat, tisknout a posílat jako e-mail studentům, kteří nebyli přítomni.

Povrch
Pracovní plocha tabulí Interwrite minimálně oslňuje při použití projekce v "interaktivním režimu". Je popisovatelná běžnými popisovači.

 

Touchboard model 80

Technologie: IR

Dotykové body: 10

Úhlopříčka tabule: 86 "

Úhlopříčka pracovní plochy: 81 "

Typ povrchu: Magnetický, Matný, Smazatelný za sucha

Způsob psaní: Prst nebo jakýkoli předmět

Poměr stran: 4:3

Rozlišení:32 768 × 32 768

Přesnost: 0,02 mm

Rychlost kurzoru: 120"/s

Reakční doba: První tečka 16 ms, souvislá čára 8 ms

Komunikace: USB

Lišty zkratek softwaru: Obě strany

Rozměry tabule: 1802 × 1260 × 42 mm

Rozměry pracovní plochy: 1762 × 1220 mm

Hliníkový rám: Ano

Lišty zkratek softwaru: Ano

 

Napíšte svoju recenziu
You're reviewing:Interaktivní tabule TouchBoard 80