Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Držiaky a stojany

Pre bezproblémové používanie interaktívnej zostavy je dôležitý aj kvalitný držiak projektora. Ten zabezpečí pevné uchytenie projektora do steny nad tabuľou, alebo do stropu nad hlavu prednášajúceho tak, aby si nevrhal na tabuľu vlastný tieň. Úchytná hlavica každého držiaku sa dá jemne natáčať tak, aby sa premietacia plocha presne zobrazila do plochy interaktívnej tabule.

Pre uchytenie interaktívnych alebo klasických keramických tabúľ máme pre Vás držiaky tabúľ. Tie delíme na 4 druhy:

Držiak tabule s fixným zdvíhacím zariadením:

Aj tento držiak je fixne priprevnený o stenu, no má zdvíhací mechanizmus, ktorý umožňuje manipulovať s tabuľou vo zvislom smere. Súčasťou držiaka tabule je aj držiak projektora, ktorý sa taktiež posúva s tabuľou vo zvislom smere.

Mobilný držiak tabule so zdvíhacím zariadením:

Toto riešenie je kompletne mobilné. Tabuľa aj projektor sú umiestnené v tomto držiaku, ktorý sa vďaka kolieskam dokáže presúvať z učebne do učebne a ktorý stojí samostatne. Tabuľa sa zároveň dokáže vďaka zdvíhaciemu mechanizmu posúvať vo zvislom smere, takže každý, kto na nej bude pracovať, si ju dokáže posunúť do výšky ideálnej pre neho. Rameno držiaka projektora sa dá sklápať tak, aby celú komplet prešiel aj cez užšie priestory (dvere).

Mobilný držiak tabule bez zdvihu:

Tento držiak je s predchádzajúcim podobný v tom, že je mobilný, no s tabuľou už nedá hýbať vo zvislom smere, tzn. je výškovo napevno nastavená k priemernej výške človeka.

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

6 položiek

Nastaviť zostupný smer
na stránku