Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Avtek TouchScreen Electric Stand V2

Skladom
SKU
INTA-860
950,00 € s DPH
pre monitory do 75", max. 100kg, elektrický

Mobilný elektrický stojan je ideálnym riešením pre používateľov, ktorí si chcú zachovať maximálnu voľnosť pri používaní svojej obrazovky. Je nenahraditeľná, keď sa monitor bude premiesnovať medzi triedami alebo miestnosťami, používajú ho ľudia s rôznou výškou alebo má plniť rôzne funkcie: malý tímový brainstorming alebo prezentácia pre široké publikum.
Elektrický stojan Avtek TouchScreen pomôže splniť každú z týchto úloh. Elektrický motor je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača, tlačidiel na ráme alebo – pri použití s ​​dotykovým displejom Avtek TouchScreen – aj z panela nástrojov interaktívnych plochých panelov. V takom prípade môže užívateľ nastaviť preddefinované pozície a prepínať medzi nimi jedným kliknutím.

Jednoduché nastavenie výšky bez námahy v stabilnej konštrukcii panela nástrojov TouchScreens so 4 kolieskami s brzdami a prijímaním obrazoviek až do 75" a širokým rozsahom nastavenia urobí z elektrického stojana TouchScreen užitočný doplnok každodenného pohodlia pri používaní interaktívneho plochého panelu.

Vlastnosti:

- Vertikálne nastavenie výšky: 500 mm
- Rozmery: 1234 x 844 x 1284 mm
- Hmotnosť: 49,2 kg
- Podporovaná hmotnosť: 100 kg.
- Maximálna odporúčaná veľkosť obrazovky: do 75"
- Vrátane držiaka na obrazovku
- Max. VESA: 800 x 600
- Prednastavené pozície: 2 sloty pre výšku
- Možno ovládať priamo z panela nástrojov Avtek TouchScreen
 
Záruka na výrobok: štandardne 2 roky alebo 3 roky po registrácii na www.avtek.pl/warranty

Napíšte svoju recenziu
You're reviewing:Avtek TouchScreen Electric Stand V2